Галерея:

Прикореневий об"єм волосся Bouffant

 

Кожна жінка мріє мати густе і пишне волосся. Але це, на жаль, дано далеко не всім. На виручку приходить процедура Bouffant для волосся.

Після її застосування можна забути про щодення укладання волосся, адже ефект від неї діє від 4 до 6 місяців. По закінченні цього терміну нанесений склад поступово вимивається. Суть процедури полягає в нанесенні спеціального складу Paul Mitchell на прикореневу зону волосся. При цьому впливу на структуру волосся не відбувається. В процесі проведення процедури волосся фіксуються спеціальними бігудями, після чого на них наноситься косметичний засіб, призначений для біозавивки. Через певний час волосся промивають і сушать.

Склад препарату передбачає наявність в ньому екстракту прополісу, який перешкоджає можливій появі роздратування на шкірі голови. До складу біозавивки також входить речовина цістіамін, завдяки якому відбувається реструктуризація волосяних волокон. За рахунок цього забезпечується збільшення їх обсягу. Цістіамін також нормалізує рН-рівень в волоссі, що запобігає їх підвищену ламкість і жирність.

Переваги проведеної процедури Bouffant:

- Триваліший строк збереження зачіски.

- Волосся набуває додатковий обсяг, стає шовковистим і м'якими.

- Зачіска виглядає природньо і має доглянутий вигляд.

- На зміну обсягу волосся і зачіску не впливають погодні умови, такі як мороз, вітер або дощ. Миття голови також може проводитись щодня без будь-яких наслідків для зачіски.  

- Нанесений склад не впливає на фарбу, яку використовують багато жінок для зміни свого іміджу.

- У складі композиції відсутні агресивні компоненти.

- Знижується негативний вплив від ваги маси волосся на шкіру голови. Тим самим усувається втома і головний боль.

- Усувається проблема жирності волосся через  вентиляцію їх прикореневої зони і підживлення волокон корисними добавками.

Склад композиції, якій обробляються волосся, нешкідливий для здоров'я волосся і організму в цілому. Більш того, волосся отримують відсутні їм живильні елементи. Для даної процедури підходять абсолютно будь-які типи волосся, в тому числі ламке і пошкоджене волосся. Доведено, що процедура Bouffant є на сьогодні найбільш дієвим, зручним і абсолютно безпечним методом впливу на волосся для збільшення їх обсягу і підтримки зачіски і здоров'я свого волосся в тонусі.