Галерея:

Лікування волосся

 

Здорове і гарне волосся - це те про що мріє будь-яка дівчина. Але часті укладання феном, праскою, нескінченні фарбування і хімічні завивки витягають з волосся всю життєву силу. Як її повернути?! Оптимальний варіант для Вас-це професійна реконструкція волосся в Будинку Краси «le paradise de soleil».

Перукарі-стилісти Будинку Краси «le paradise de soleil» оживлять Ваші втомлені волосся і вдихнуть у них нове життя. У нашому будинку краси Вас чекають перевірені техніки лікування та найпрогресивніша система реконструкції.

Система Re-Co ™ Hair Wellness - революціонер в тривимірній реконструкції волосся, володар запатентованого Green Light ® в 2011 році кератинового комплексу Kera-Tech ™, який поставляє в ушкоджений волосся молекули кератину різної молекулярної маси і розміру. Це дозволяє кератину впроваджуватися в різні рівні патологічних змін волосся. Самі дрібні молекули проникають в серце волоса - медулла, середні - заповнюють кортекс, реконструюючи
фібрилярні складові волоса, а найбільші - заліковують розщеплення і
оголения кутикул.

Реконструкція волосся відбувається в три етапи:

1 етап Шампунь Re-Co ™

Делікатно очищає шампунь з комплексом KERA-TECH ™, збагачений вітамінами РР, Н, D, B, D-пантенолом, кокосовим маслом, лимонною кислотою. Препарат має живильними, пом'якшуючими, заспокійливими,
реконструюють властивостями.

2 етап Крем Re-Co ™

Крем з комплексом KERA-TECH ™, збагачений олією Ши, маслом какао, Канделільскій віск, D-пантенолом, вітаміном Е. Реконструює пошкоджене волосся на всіх структурних рівнях, наповнюючи їх кератином, повертаючи їм тіло, енергію, життєву силу.

3 етап Масло Re-Co ™

Олія з комплексом KERA-TECH ™, збагачене D-пантенолом з поживними, пом'якшуючими, заспокійливими, реконструюють властивостями. Захищає шкіру голови і кардинально регенерує волосся, які були
пошкоджені хімічними процедурами або зовнішніми факторами, наповнюючи їх кератином, повертаючи їм обсяг, шовковистість і блиск.

Для кого?

  • Для всіх, хто страждає ламкістю волосся, чиє волосся «зносилися» після частої укладання феном або праскою, знебарвлення, фарбування високоамміачнимі фарбувальними препаратами і хімічної завивки.
  • Для тих, чиє волосся стали млявими після тривалого перебування на сонці, купання в морській або хлорованій воді.
  • Для власниць тонких, неслухняного волосся з січеться кінчиками.
  • Для власниць кучерявого волосся з метою зняття ефекту «пухнастості».
  • Для всіх, хто потребує реконструкції пошкодженого волосся, у тому числі: жінки в період вагітності і лактації; підлітки; всі, хто має схильність до алергічних реакцій.
  • Реконструкція волосся - це найбільш ефективний метод їх оздоровлення. Користуйтеся ним і не забувайте, що по-справжньому красивими можуть бути тільки здорові волосся!