Галерея:

Фарбування волосся

 

В осінньо-зимовий час нам завжди хочеться змін, і фарбування волосся - це та процедура яка допоможе Вам перетворитися і доповнити свій неповторний образ.

Перукарі-стилісти Будинку Краси «le paradise de soleil», дипломовані колористи, які постійно стежать за новими трендами у фарбуванні волосся.

Модні тренди у фарбуванні волосся осінь-зима 2012-2013 рр..

Руді відтінки - одні з найактуальніших трендів цього сезону. Фактично на всіх показах мод на моделях були використані різні відтінки рудого.

Якщо Вам до душі темні відтінки, тоді для Вас в цьому сезоні будуть актуальні каштаново - руді тони.

Так само в цьому сезоні не втрачають свою актуальність глибокі відтінки темно-каштанових і смолястих волосся, але бажано їх доповнити медово-рудими відблисками.

Не залишимо без уваги світлі відтінки, в цьому сезоні на піку популярності карамельний, пшеничний і попелястий.

У сезоні осінь-зима 2012-2013 рр.. ультрамодний тренд фарбування волосся - деграде або двутональное фарбування волосся. Це плавні перехід кольору від темного до світлого і навпаки.

Цей вид фарбування підійде всім хто не хоче координально змін і в теж час бажає поекспериментувати над своєю зовнішністю.

Тому якщо Ви прийняли рішення змінити свою зовнішність, додати в своє життя фарб, тоді дипломовані перукарі-стилісти Будинку Краси «le paradise de soleil» допоможуть втілити Вашу мрію в реальність.