Галерея:

Дитячі стрижки та укладки

 

Ми дорослі приділяємо багато часу своєму зовнішньому вигляду, і звичайно не забуваємо про своїх улюблених діток. Адже почуття смаку формується саме з дитинства. Але в багатьох батьків виникає побоювання привести своє чадо в салон краси, так як працювати з дитиною набагато складніше, ніж з дорослим.

Дипломовані перукарі - стилісти Будинку Краси «le paradise de soleil» допоможуть втілити в життя всі побажання батьків стосовно стрижок і укладок їх улюблених діток. Завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини, наші фахівці допоможуть Вам у формуванні стилю Вашої дитини.

Модні тенденції в стрижках та укладках для хлопчиків.

Коротка стрижка - це самий оптимальний і легкий вихід. Так як практичність в дитячій стрижці є головним чинником. Але так само не варто забувати про те, що короткі стрижки необхідно підстригати частіше, що б зберегти бажану форму стрижки.

Модні тенденції в стрижках та укладках для дівчаток.

Головне завдання в підборі стрижки для дівчинки - не ускладнювати стрижку ассиметричними елементами або іншими модними напрямками. Стрижка повинна бути проста в укладанні і зберігати свою форму протягом місяця. Як правило найпоширенішими стрижками є каре і боб каре, так як форма дитячих осіб має як правило овальну форму. Рекомендують підстригати дитячі волосся 1 раз в місяць, що б стимулювати ріст волосся і не перевантажувати дитячі волосся великою довжиною.