Галерея:

Чоловічі стрижки та укладки

 

Камуфлювання сивини від ТМ American Crew

 
Шановні, чоловіки! З'явилася нова процедура "Камуфлювання сивини" від всесвітньо відомого бренду American Crew. Ефект триватиме від 3-4 тижнів, тривалість процедури 5 хв. Немає ефекту фарбованого волосся, при відростанні волосся немає переходу, вимивається плавно.

 

Чоловіча стрижка - це один з вирішальних чинників успіху! По чоловічій зачісці можна визначити стиль життя, характер і на скільки успішний чоловік в своїй галузі.

Сьогодні для чоловіків представлений широкий вибір стрижок і укладок. Починаючи від класичних варіантів до трендових напрямів осінь-зима 2012-2013рр.

Перукарі-стилісти Будинку Краси «le paradise de soleil» «йдуть» у ногу з останніми тенденціями цього сезону, і з радістю допоможуть створити неповторний образ як для ділового чоловіка, так і для хлопців які слідують останнім новим тенденціям.

Класичні варіанти стрижок і укладок

Коротким стрижкам – надають перевагу активні і динамічні представники сильної статі, які прагнуть завжди бути на висоті. Грамотно підібрана чоловіча стрижка, може поєднувати в собі гармонійність і відображати характер людини.

Ультрамодні стрижки та укладки

Молоді люди стежать за останніми тенденціями воліють не відставати від моди і вибирають зачіски середньої довжини. Дуже актуальні в цьому сезоні подовжені чілки, завдяки яким можливі різні інтерпретації із зачісками.

Перукарі-стилісти Будинку Краси «le paradise de soleil» підберуть Ваш індивідуальний стиль в залежності від Вашого способу життя, Ваших побажань в поєднанні з новими трендами осінь-зима 2012-2013 рр..