Галерея:

Бразильське кератинове вирівнювання та лікування волосся

 

Секрет ідеально рівного і здорового волосся розкритий !

 
Хочете блискуче і слухняне волосся ? Бразильське кератиновие випрямлення волосся - це найпопулярніша послуга в перукарському залі Будинку Краси « Le paradise de soleil " .
Наповнення волосся додатковим кератином розгладжує волосся , кондиционує їх, робить їх блискучими і слухняними і шовковистим. Пропадає так звана " пухнастість " .
Результат вже за одну процедуру і триває близько 4 місяців!
Якщо вам набридли ваше неслухняне , кучеряве волосся , ви мрієте про гладеньке волосся , як у рекламних моделей , а від постійних витягуванням праскою ваші волосся нагадуює старе клоччя , тоді бразильське кератинове випрямлення волосся - це те , що вам потрібно!
Кератиновое відновлення волосся - це процедура , яка здатна відновити кератин , який волосся втрачають чинності численних причин . Мелірування та освітлення волосся , вплив факторів навколишнього середовища , таких , як , наприклад , сонячне випромінювання , солона морська вода , фарбування волосся ( на жаль , навіть натуральними барвниками ) - все це призводить до того , що наше волосся втрачають найважливіший свій компонент - фібрилярний білок кератин. Якщо кортекс і кутикула пошкоджені , то волосся виглядають пористими , поплутаними і тьмяним , вони насилу піддаються розчісування і укладання.
Процедура кератинового відновлення та випрямлення є професійною і полягає в нанесенні на волосся спеціального засобу , до складу якого входить кератин , ідентичний натуральному , а так само інші важливі компоненти . Після цього кератин надійно « запечатується » в волосі шляхом закриття його поверхневої структури за допомогою прасування - випрямляча волосся.
Кератин має надзвичайно кондиционирующими властивостями. Волосся , оброблене професійним кератином надовго кондиційоване і зволожене, за рахунок цього вони розгладжуються , стають шовковистим.
Якщо вас цікавить експрес лікування волосся , а так само випрямлення волосся надовго , неодмінно спробуйте кератинове випрямлення волосся і на протязі цілих 6 місяців ви будете насолоджуватися здоровим блиском і красою свого волосся !
Бразильське випрямлення волосся - це так само прекрасне рішення проблем для тонких , пухнастих , пошкоджених і з ефектом фрізз волосся !
Ваше волосся пошкоджені? Кератинове вирівнювання допоможе оздоровити волосся , відновивши їх структуру , додасть їм прекрасний вид , наповнивши їх здоровою силою і блиском.
Якщо ваше волосся занадто тонкі і пухнасті , то кератинове випрямлення волосся вирішить і цю проблему! Натуральний кератин , що міститься в професійному препараті , заповнить лусочки волосся , а протеїнова мікроплівка огорне волосся зовні , зробивши його зволоженим і без ефекту фрізз .
Якщо у вас неслухняні , кучеряве волосся і ви годинами не можете укласти їх , то кератинове випрямлення волосся не тільки розгладить ваші волосся і значно спростить процедуру щоденного укладання волосся , але і зробить ваші волосся шовковистим , м'яким і блискучим .
У тому випадку , якщо ваше волосся втратили свою життєву силу після фарбування , хімічного випрямлення або завивки - кератіновие випрямлення волосся допоможе відновити і зміцнити структуру кожного волоска , заповнивши втрату життєво необхідних протеїнів.
Якщо ви хочете відмовитися від хімічних методів завивки або випрямлення волосся , то кератинове випрямлення - це те , що вам потрібно! Процедура бразильського кератинового випрямлення волосся поверне вашому волоссю силу і блиск , і додасть їм розкішний здоровий вигляд !
На закінчення хочеться ще раз нагадати , що процедура кератинового випрямлення волосся , є не тільки засобом для розгладження волосся , але так само є повноцінною і досить ефективною лікувальною процедурою , при якій відбувається відновлення не лише зовнішньої оболонки волосся - кутикули , але і його більш глибинного шару - кортекса .
 
Кератиновое випрямлення волосся є чудовою альтернативою хімічним випрямленню . Підходить для будь-якого типу волосся.
Кваіфікованні майстри Будинку краси "Le paradise de soleil" допоможуть Вашому волоссю виглядати здоровим і доглянутим!