Галерея:

Нарощування вій та візаж

 

Мрія будь-якої жінки - довгі і густі вії. Але раніше втілити цю мрію могли тільки одиниці дівчат за допомогою хорошої туші, і в тому випадку якщо свої вії були густими від природи.
Зараз представлено багато методів нарощування вій. У Будинку Краси «le paradise de soleil» нарощують вії за японською технологією (пореснічное нарощування).

Застосування цього методу сприяє досягненню візуальної натуральності завдяки ефекту "власних вій". Для виконання пореснічное нарощування використовується гіпоалергенна смола, за допомогою якої штучні вії прикріплюються до основи вій. Реснички приклеюються по одній до кожної своєї вії. Спеціаліст з урахуванням Ваших побажань буде підбирати ідеальну довжину нарощених вій. Довжина вій може збільшуватися поступово від внутрішнього куточка очей до зовнішнього, також довгі вії можуть бути прикріплені тільки на зовнішній куточок ока - що буде сприяти створенню ефектного і виразного образу.

Нарощування вій по японській технології займе за часом 1,5-2,5 години. Але ці години - ніщо в порівнянні з тим часом, який витрачається Вами на щоденне використання туші з метою додати віям потрібний об'єм і довжину.
Нові нарощені вії не вимагають якогось спеціального догляду, тому й стежити за ними легко. Пам'ятайте, що одна вія живе близько місяця, потім відпадає, це означає, що і штучна відпаде разом з нею.

Догляд за новими віями включає в себе прості правила:

  • не фарбувати нарощені вії;
  • не терти очі;
  • не спати обличчям у подушку;
  • не наносити крему і масла на шкіру повік.