Галерея:

Anti - age програми

 

З віком більшість жінок зауважує зміни у своєму зовнішньому вигляді: з'являються зморшки в області чола, очей, носогубкі, шкіра стає більш млявою, знижується тонус м'язів і зникає рожевий відтінок.

Фахівці Будинку Краси «Le paradise de soleil" пропонують процедури по догляду за зрілою шкірою:

  1. Пілінг - відлущують верхній ороговілий шар шкіри, стимулює процеси регініраціі клітин шкіри, сприяє проникненню поживних речовин;
  2. Біоревіталізація - це спосіб введення гіалуронової кислоти в поверхневий шар шкіри. Допомогає повернути Вашій шкірі еластичність і пружність.
  3. Редермалізація - це відновлення шкіри на клітинному і внутрішньоклітинному рівні, впливає на відновлення структури та поліпшення всіх функцій шкіри.
  4. Масаж (ручний і на апараті So Up) - підвищує пружність шкіри, робить її менш тонкою, розгладжує дрібні зморшки і покращує кровообіг.
  5. Ботулінотерапія - усуває мімічні та більш глибокі зморшки, шкіра стає більш підтягнутою, прибирає ознаки старіння шкіри, а так само усуває проблему гіпергідрозу.
  6. Контурна пластика - корекція носогубних і міжбровних складок, зміна форми та об'єму губ, шляхом введення спеціальних філлерів.
  7. Ліквідація другого підборіддя
  8. RF-ліфтинг на апараті So Up - омолодження шкіри за допомогою радіохвильового впливу, стимулює до природного виробництва колагену і еластину.
  9. Альгинатна маска з ефектом ботокса - ефективно бореться з мімічними зморшками будь-якого віку. Живить, зволожує, зменшує м'язове скорочення, покращує синтез колагену і зв'язує вільні радікали.Еффект ліфтингу і омолодження буде помітний з першої процедури.