Галерея:

Фарбування брів хною

 

Біотатуаж брів хною

Головна відмінна риса такого способу фарбування брів полягає в тому, що він є натуральним і безпечним для здоров'я. Для нього використовується спеціальна хна - не руда, а коричнева. При цьому, існує кілька різних відтінків, що дозволяє підбирати їх відповідно до особливостей зовнішності. Біотатуаж проводиться не на внутрішніх шарах епідермісу, а на поверхні шкіри, що забезпечує простоту і безболісність процедури.
 
Основна перевага такого способу фарбування брів полягає в тому, що для цього використовуються натуральні компоненти, безпечні для здоров'я. Це дозволяє робити біотатуаж навіть вагітним жінкам і годуючим мамам. Крім того, хна не тільки забарвлює, а й зміцнює волоски, роблячи їх помітно товщі.
 

Догляд за бровами після біотатуаж хною

 
Після того, як ви зробили біотатуаж, вам потрібно уникати впливу на брови агресивних косметичних засобів. Так, намагайтеся не наносити на цю область пінку. Лосьйони і креми також не бажані. Щоб додати блиск і закріпити результат, скористайтеся рослинним маслом (оливковою, касторовою, мигдальним або іншим). Наносите його на лінію брів щодня. Це благотворно вплине і на зовнішній вигляд, і на стан шкіри і волосків.